VÍTEJTE V TOP BEAUTY STUDIU
Pokud hledáte kvalitní a profesionální kosmetické služby, tak jste tady správně. Naším cílem je vaše maximální spokojenost spojená s nadstandardním servisem. Rádi vás uvítáme v našem estetickém centru!

MULTIPOLÁRNÍ FOKUSOVANÁ RADIOFREKVENCE

Nabízíme vám revoluční technologii multipolární fokusovou radiofrekvenci, která umožňuje cílené ošetření různých vrstev kůže na celém těle. Využívá mnohem méně energie než běžné RF, s výborným efektem i na hluboké vrstvy pokožky. Výsledky jsou znatelné již po prvním sezení.

 

0285420001304428741

 

Multipolární radiofrekvence soustřeďuje energii na:
Tukovou tkáň
Dermis
epidermis

Při ošetření radioaktivní vlna pronikne do tkáně 15-20 mm, kde dochází k zahřívání tukových buněk a tím účinně redukuje celulitidu a vypíná a vyhlazuje pokožku. Zahřívání je prováděno až na 48 °C, v oblasti krku a obličeje se teplota pohybuje v rozmezí od 39 – 44 °C. Multipolární focusovaná radiofrekvence a fotonový systém je prováděn dvěma hlavicemi na tělo a jednou na obličejové části.

Pomocí této procedury dochází k vypnutí povadlé kůže, lze aplikovat na celém těle včetně obličeje. Při ošetření obličejových partií dochází k velmi účinnému odstranění vrásek, k vypnutí kůže a pokožka je elastičtější, pružnější, zářivější a hlavně mladistvější. Ošetření je bezbolestné, nejsou nutná žádná fyzická omezení a je naprosto bezpečné.

 

0229766001304428728