VÍTEJTE V TOP BEAUTY STUDIU
Pokud hledáte kvalitní a profesionální kosmetické služby, tak jste tady správně. Naším cílem je vaše maximální spokojenost spojená s nadstandardním servisem. Rádi vás uvítáme v našem estetickém centru!

SLIM UP ULTRA – Absolutně unikátní síla

0370613001228684812

SLIM UP ULTRA – inovace v kosmetickém průmyslu
SLIM UP ULTRA – celkové řešení nedokonalostí vašeho těla


SLIM UP ULTRA je nová koncepce krásy využívající synergických efektů tří různých druhů energií a speciální kosmetiky Slim UP:

- infračerveného záření0211888001228684993_c
- elektrostimulace
- ultrazvuku
- kosmetika Slim Up

Kombinace těchto tří zdrojů energie způsobuje hubnutí, lokalizovanou tonizaci a tvarování postavy a je zvlášť účinná v rámci multifaktorové péče o oblasti postižené celulitidou.

SLIM UP ULTRA  tak umožňuje redukci tukových polštářů uložených na břiše, hýždích a stehnech, zvyšuje svalový tonus, aktivně odbourává tukové kapsy a lokální uložený tuk.

SLIM UP ULTRA dává konkrétní odpověď na problém celulitidy.

Kromě 6 zdrojů infračervených paprsků, 16 stimulačních elektrod a 6 ultrazvukových destiček vhodných pro ošetření velkých ploch těla má SLIM UP ULTRA také aktivní nástavce pro manuální aplikaci na konkrétní oblasti:

SLIM UP ULTRA na obličej je určen k ošetření obličejových svalů a využívá zvlášť jemných sinusových vln. Speciálně patentovaný aktivní nástavec má liftingový účinek na pokožku, který je nápadný od první aplikace, a jeho intenzivní světelný účinek omlazuje.


0600851001229170698


SLIM UP ULTRA na obličej a tělo umožňuje ošetřit konkrétní místa ultrazvukem, zintenzivňuje jejich činnost a usnadňuje průnik aktivních látek.

SLIM UP ULTRA je výsledek mnohaletého výzkumu, navrhování a testování všech lékařských, technických a právních aspektů, včetně vědeckých studií.

0337003001277232296

Zuzana Jandová, Miss 2008 na návštěvě v našem studiu.

SLIM UP ULTRA je přístroj nejnovější generace:

     -          pro tónování a zpevňování
     -          pro hubnutí
     -          pro multifaktorovou péči postižení celulitidou
     -          pro tvarování postavy


 - Dokonalá synergie mezi 6 zdroji infračervených paprsků, různými programy pro elektrickou stimulací svalů a 20 zdroji ultrazvuku zaručuje rychlé, znatelné výsledky.

 - Zeštíhlující účinek odstraňující přebytečnou hmotnost, obezitu, velmi aktivní proti tukovým kapsám a místnímu usazenému tuku.

 - Tónování a zpevnění nejen všech svalů těla, ale i povrchu kůže, zvlášť na břiše, na vnitřní straně stehen, na prsou a na hýždích.

 - Multifaktorová léčba celulitidy se zeštíhlujícím, zpevňujícím, odvodňujícím a okysličujícím účinkem.

 - Tvarování postavy díky možnost soustředěného působení jen na některé vybrané části těla

 - Ideální pro integraci s tradiční péčí o krásu: relaxace a roztažení svalů před masáží, lepší pronikání kosmetických výrobků, účinek proti stresu a „nabíjení“ energií.

SLIM UP ULTRA... a dvacet výkonných zdrojů ultrazvuku

0669591001229170699

SLIM UP ULTRA nabízí komplexní ošetření, které se díky synergii postará o celkové řešení nedokonalostí vašeho těla. Absolutně unikátní síla SLIM UP ULTRA spočívá v pečlivé a důkladné analýze energetických vztahů a ve využití jejich schopnosti řešit daný kosmetický problém z řady úhlů a společnou silou.

Zapojení laboratorně prověřené elektro-infračervené stimulace a ultrazvuku představuje rozhodující inovaci v kosmetickém průmyslu, která profesionálním kosmetičkám dává do rukou mocný, komplexní a přitom jednoduchý nástroj: 16 adhezivních stimulačních elektrod, 20 aktivních ultrazvukových hlav rozložených na 4 snadno nastavitelných deskách, 6 zdrojů infračerveného záření rozložených na polohovatelných ramenech,
7 programů, u kterých lze regulovat čas i intenzitu působení, tak aby vyhovovaly většině běžných kosmetických problémů.

Slim Up Ultra video:

 

0486191001357206710


0470910001228685472_120


0181730001228685473_120

PROVOZNÍ PROGRAMY SLIM UP ULTRA

SLIM UP ULTRA má 7 různých programů, které by se vždy měly zvolit na základě individuálních požadavků. Všechny spojují infračervené, ultrazvukové a elektrostimulační prvky, ale různým způsobem.
Infračervená část má 6 zdrojů infračervených paprsků s vysokou penetrací, umístěných na pohyblivém rameni s nastavitelnou výškou, které se přizpůsobí každé pohovce a vždy zajistí ideální pracovní vzdálenost.
Ultrazvuková část má dvě destičky s šesti zdroji, dvě destičky se čtyřmi zdroji a dvě destičky s dvěma zdroji, aby zajistila, že ošetření bude příjemné a přitom co nejvíce účinné. V každém ošetření se dají použít až čtyři destičky  a přitom současně až dvacet zdrojů. Zařízení je vybaveno šesti páskami ve třech různých velikostech pro připevnění destičky k tělu. Jsou z průhledného materiálu (stejně jako destičky), aby umožnily pronikání infračervených paprsků.
Pro vysílače byla zvolena frekvence 3 MHz, která je pokládána za nejlépe působící v hloubce, kde se tvoří tzv.  pomerančová místa a ukládá se tuk. K dispozici je i ultrazvukové ruční držadlo pro programy, které vyžadují manuální nebo lokalizované použití na tělo nebo na tvář.
Elektrostimulační část má 8 kanálů a 16 elektrod.
Podle posledních nervosvalových fyziologických studií  je mimořádně důležité mít možnost používat různé frekvence k tomu, aby mohly interagovat s různými typy svalových vláken. Když například rychlá anaerobní bílá vlákénka lépe reagují na frekvenci 70-80Hz, drenáž a kapilarizace budou mít nejlepší výsledky z 5-10 Hz.
Proudy zvolené jako nejlepší na tonus a tropismus by měly mít střední hodnoty mezi těmito dvěma extrémy.
Další důležitý faktor je vztah mezi délkou každého jednotlivého stahu a dobou na obnovu od jednoho stahu k druhému.
Například dlouhé doby stahu s relativně krátkými dobami odpočinku dávají lepší výsledky při svalové hypertrofii a únavě. Krátké opakované stahy stimulují sval, aniž by vytvářely hmotu. Krátké stahy na středně vysoké frekvenci a s dlouhou dobou na obnovu se doporučují pro zvýšení síly maximálního objemu svalů.
Ve všech programech SLIM UP ULTRA začíná elektrostimulační část zahřívací fází (F1), která je určena k tomu, aby připravila svaly k zákroku, dále pokračuje pracovní fáze (F2) a končí specifická, zchlazující fáze (F3).
Pracovní fáze F2 obsahuje především doby stahu střídavě s dobami relaxace. Během doby relaxace udržuje SLIM UP ULTRA elektrostimulaci na velmi nízké frekvenci, aby umožnil trochu svalové práce, což je velmi užitečné zvláště v programech s delší dobou odpočinku.
Intenzita zahřívacího proudu, kontrakce a proud na obnovu v pracovní fázi a zchlazující proud mohou být nastaveny jednotlivě.
Vysoká kapacita mikroprocesorů v systému SLIM UP ULTRA umožňuje uložit zadané parametry a postupovat podle nich.
Především, během nastavování intenzity na výstupech musí operátor nastavit intenzitu pracovního proudu (kontrakce) na klientovi a přitom všechny ostatní hodnoty (zahřívání, relaxace během aktivní fáze a chlazení) jsou automaticky nastaveny přístrojem a upraveny pro každý program.
Ale všechny hodnoty lze velmi snadno upravit během zákroku.

PROGRAM „SLIM“
Tento program spojuje infračervené paprsky, ultrazvuk a elektrickou stimulaci.
Jeho cílem je hubnutí tam, kde se vyskytují „pomerančová místa“ všeobecně a „pomerančová místa“ s celkovou, nebo především místní tučností. Používá elektrostimulační frekvence, která míří specificky na vlákna a nezpůsobuje hypertrofii svalů.
Ultrazvuková fáze výrazně zvyšuje účinek infračervených paprsků v místech, kde se koncentruje tuk.

PROGRAM „TONE“
Program synergizuje infračervené paprsky a elektro stimulaci k zlepšení tonusu svalů a pokožky, například po prudkém úbytku váhy či v důsledku sedavého života  při celulitidě, kde dochází k ztrátě pružnosti kůže. Elektro stimulace  způsobuje dlouhé kontrakce při frekvencích, které jsou zaměřeny zejména na pomalá a střední vlákna, takže se rychle dostaví nárůst objemu svalstva a zvýšení napětí tkáně.   
Tento program se dá správně použít také během druhé fáze ošetření nadváhy.
Dají se úspěšně ošetřit i „pomerančová místa“ a tonus pleti.

PROGRAM „MODEL“
Program je založený na infračervených paprscích, ultrazvuku a elektro stimulaci. K mobilizaci svalů dochází na dvou frekvencích – středně nízká a středně vysoká – aby působila na všechny druhy vláken a podporovala jak zeštíhlení tak zvýšení tonusu. Ultrazvuk v synergii s infračervenými paprsky aktivně podporuje redukci tuku. Proto je program užitečný ve smíšených situacích, kdy potřebujeme jak snížení váhy i tvarování, jak tomu bývá u celulitidy se ztrátou tonusu nebo přítomností tuku nebo v případě dlouhodobé celulitidy s nadbytkem pojivých vláken a uvolněné kůže.   
Je určen společně pro situace, kde je požadováno současně jak snížení váhy tak tvarování těla. Tento program je užitečný pro boj s celulitidou, kde dochází ke ztrátě tonusu pokožky nebo kde je přítomen tuk nebo kde se objevuje celulitida v pokročilém stádiu s přebytkem pojivových vláken a značným poklesem pokožky.

PROGRAM „MASS“
Stimulace elektřinou a infračerveným zářením, kde elektro stimulace zejména aktivuje pomalá a střední svalová vlákna pomocí maximálních dlouhých kontrakcí a tak způsobuje rychlou hypertrofii a zvýšení objemu svalstva. Tento program se preferuje pro velké svaly (ztráta tonusu na hýždích, uvolněné abdominální svaly, tvarování a zesílení ramen), tam kde je cílem celkově vyladit a vyvážit tělesné části, které nejsou homogenní.    
Tento program se zaměřuje na pomalá a střední vlákna a smíšený nebo aerobní metabolismus, který má vytvářet hypertrofii a rychlé narůstání svalů. Je ideální pro práci na velkých svalech (ztráta tonusu na hýždích, břiše a stehnech) a na místech s celulitidou, kde dochází k silné ztrátě svalů a poklesu tonusu pokožky.
 
PROGRAM „LIPOCELL“
Využívá synergie infračervených paprsků,ultrazvuku a elektro stimulace. Využívá intenzity lehkých proudů a velmi nízkých frekvencí, které jsou důležité zejména v kapilárách, aby se zvýšila mikro cirkulace a odvod odpadních látek. Ultrazvukové vlny jsou také velmi důležité pro účely ryze trofické, kapilarizační a restrukturalizační.  Proto se užívá hlavně v první fázi celulitidy, u celulitidy s počáteční tvorbou tuku a u lymfedémové celulitidy. Pomáhá také u zpomaleného oběhu.   
Jeho hlavní použití je pro ošetření cévních syndromů, zpomalení oběhu krve a lymfy a ke vzniku otoků (edémů). Je tedy ideální pro ošetření prvních fází celulitidy a celulitidy, když dochází k počátečnímu formování tuku.
Činnost ultrazvuku směřuje pouze k trofickým, kapilarizačním a restrukturačním účelům.

PROGRAM „FIBROCELL“
Program, který využívá infračervené paprsky, ultrazvuk a elektro stimulaci k aktivnímu zásahu proti staré perzistentní celulitidě, která pomalu nakumulovala pojivá vlákna, takže tkáň je vláknitá a chybí jí pružnost. Využívá fibrolytického účinku ultrazvukových vln a je proto často používána proti jizvám vznikajícím po liposukci nebo po léčbě lecitinem.   
Je ideální v případě rozvinutých a vytrvalých forem celulitidy s přebytkem vazivových vláken, která činí tkáň vláknitou a nepružnou.
Elektrostimulace využívá frekvence a pracovní intenzity, které směřují na střední a pomalá vlákna.

PROGRAM „MEGASLIM“

Program, který používá synergie ultrazvuku a infračerveného záření, přičemž dvě celé fáze jsou věnovány ultrazvuku. Je to nejsilnější lipolytická a fibrolytická léčba a používá se proto v případech silné obezity a u stavů s dobře ohraničenými ale velmi vláknitými a zapouzdřenými oblastmi tuku, např. pod hýžděmi.   
Je to nejsilnější trvalý program na lipolytické a fibrolitické ošetření, který je k dispozici.

Neobsahuje společnou akci elektrostimulace, aby obě ultrazvukové fáze měly víc času a místa. Proto je vhodný pro ošetření případů mimořádně akutní adipozity a stavů charakterizovaných dobře definovanými, ale vysoce fibrózními a ohraničenými ložisky, tukovými balíky pod hýžděmi a „špeky na břiše“.

 

0432089001228685471