VÍTEJTE V TOP BEAUTY STUDIU
Pokud hledáte kvalitní a profesionální kosmetické služby, tak jste tady správně. Naším cílem je vaše maximální spokojenost spojená s nadstandardním servisem. Rádi vás uvítáme v našem estetickém centru!

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také příznivě působí na příliš mastnou pokožku.

Co je to chemický peeling?

Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Chemický peeling je vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zjemnění vrásek a pleti narušené sluncem. Trvá několik minut a používá se při něm peelingová směs různých látek, nejčastěji hydroxy-kyselin. Při ošetření chemickým peelingem se nanese směs pomocí štetečku na obličej - samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku. Chemický peeling je při dodržení správného postupu u správné diagnózy velmi účinnou léčebnou a korektivní metodou, která mnohdy může nahradit jiné, mnohem finančně nákladnější ošetření (např. ošetření lasery). Jindy je metodou, která se hodí na mírnější projevy předčasného stárnutí pleti, kdy zákrok laserový ještě není nezbytný. Chemický peeling má tedy své nezastupitelné místo v komplexní terapii, nejlépe je jej používat vedle řady dalších metod (např. IPL fotorejuvenace, mezoterapie, ultrazvukový lifting...)

   * zlepšení stavu mastné pokožky, např. u akné,
   * zmenšení velikosti pórů, příp. mírné oploštění jizviček po akné,
   * zjemnění povrchu pokožky,
   * vyhlazení povrchových stařeckých bradavic (hyperkeratóz),
   * vyhlazení jemných povrchových vrásek,
   * podpora hydratace kůže,
   * vyjasnění stařeckých skvrn a jiných změn pigmentace (např. melasma).

 

0650560001320187117

 

Kontraindikace: nepoužívat na podrážděné oblasti, na chirurgickou léčbu v místě zákroku, na obličejový herpes, na kožní alergie, při používání retinoidů (léky na akné), při těhotenství a kojení, v případě onkologického léčení. Neprovádět depilaci v oblasti, která má být ošetřena chemickým peelingem týden pře ošetřením, holení minimálně 4 hodiny před ošetřením. Vyhněte se přímému slunečnímu záření, doporučujeme krém s ochranným faktorem SPF 30. Také náhlým změnám teplot (parní sauny, suché sauny, silný chlad a mráz) minimálně týden před a po ošetření chemickým peelingem a také intenzivní fyzické námaze (posilovna, ...).
Možné vedlejší účinky po ošetření chemickým peelingem:- zarudnutí, otok, jemné svědění v závislosti na citlivosti pokožky.

– puchýře, malé popáleniny nebo strupy, které zmizí v průběhu několika dnů (strupy není třeba odstraňovat)

– pigmentace pokožky se může změnit z důvodu zánětu (puchýře a malé poopáleniny), proto se po ošetření nedoporučuje pobyt na slunci a v soláriu.

 

Cena peelingu: 1.500,-Kč


NOVINKA:


Peeling očí a rtů
- na oční kontury bez jasu a hydratace. Vyhlazuje vrásky kolem očí a zesvětluje. Zvyšuje mikrocirkulaci a lymfatickou drenáž. Vhodné i pro otoky a tmavé kruhy. Ošetření se opakuje co 14 dnů na všechny typy pleti.

Cena:
oči: 500,-Kč
rty: 500,-Kč
oči a rty: 800,-Kč

V ošetření : peeling, maska na oči a rty, krém