VÍTEJTE V TOP BEAUTY STUDIU
Pokud hledáte kvalitní a profesionální kosmetické služby, tak jste tady správně. Naším cílem je vaše maximální spokojenost spojená s nadstandardním servisem. Rádi vás uvítáme v našem estetickém centru!

0156407001237281249

Lifting obličeje – omlazení

Poškozený tonus pokožky na obličeji, současně vznikající vrásky a objevující se převislá kůže souvisejí zejména se stavem svalů, které kůži napínají. Cílem kosmetiky je péče o povrch pokožky, ale tato péče není dostačující. Je třeba zajistit zpevnění a výživu svalstva, zpomalení stárnutí pokožky a udržet její mladistvý vzhled.

    Tomuto problému napomohou dvě pistole, které jsou součástí přístroje Slim Up Ultra k ošetření obličeje -  liftingu.  Elektrostimulační pistole s bílým světlem byla navržena pro stimulaci obličejových svalů, a lze jí tedy zpevňovat svaly. Bílé světlo produkuje endorfin a činnost vazivových buněk, které produkují kolagen, elastická vlákna a intersticiální látky, čímž se zlepšuje tonus a úroveň vlhkosti.

   Ultrazvuková pistole je schopna zintenzivnit proudění krve a tudíž i vyživování a okysličování, a to díky zvýšené produkci kolagenu a elastických vláken. Díky tomu dochází ke zpevnění a změně napětí svalů, revitalizaci a ochraně pokožky proti stárnutí.
   Obě pistole se používají během jedné procedury. Již po první proceduře jsou viditelné výsledky, ale optimální počet procedur se určuje u každého klienta individuálně. Většinou jsou dostatečné již tři návštěvy pro uspokojivou obnovu kolagenových vláken a dlouhodobý účinek. Toto ošetření je už nyní často využíváno místo botoxových injekcí.