VÍTEJTE V TOP BEAUTY STUDIU
Pokud hledáte kvalitní a profesionální kosmetické služby, tak jste tady správně. Naším cílem je vaše maximální spokojenost spojená s nadstandardním servisem. Rádi vás uvítáme v našem estetickém centru!

Mezoterapie - omlazení kyselinou hyaluronovou

 

– Omlazení dekoltu, krku, rukou a obličeje tvorbou nových kožních buněk
– Kyselina hyaluronová hydratuje pokožku a stahuje rozšířené póry, vyhlazuje vrásky a rýhy, redukuje akné, omlazuje vrásčitý krk, dekolt a ruce
– Zlepšení elasticity pokožky regulací tvorby kolagenu a elastinu
– Bez velkých vpichů jehel a skalpelů
– Nezpůsobuje ztrátu mimiky
– Nezvyšuje senzitivitu pokožky na UV záření
– Absolutní novinka v České republice

 

Spousta žen bojuje s vráskami v obličeji na krku, v dekoltu, na horní části rukou, jizvami po akné. Tyto dermatologické a kosmetické problémy lze nyní účinně řešit pomocí omlazování pokožky titanovým dermo válečkem s mikrojehličkami v kombinaci s kyselinou hyaluronovou. V našem salonu vám poskytneme nejmodernější systém pro omlazování kůže v obličeji, krku, dekoltu a horní části rukou. Ošetření je bezbolestné a velmi efektivní. Ošetření vás nejak neomezí v každodenních aktivitách. Výhodou je, že oproti botoxu aplikovaným vpichem do kůže vám nehrozí žádné vedlejší účinky jeko například ztráta mimiky.
Jde o nejmodernější kosmetické ošetření, které se používá k vyhlazování pokožky s použitím titanového dermo válečku s mikrojehličkami. Vytváří velké množství malých bodnutí do dermis, které podporuje uvolňování růstových faktorů, které stimulují produkci nového kolagenu a elastinu.

 

0106390001320185987

Dermo váleček s titanovými jehličkami.

 


Přednosti oproti jiným zákrokům:

 

– Neničí pokožku
– Nezvyšuje senzitivitu pokožky na UV záření
– Žádné riziko trvalého zbarvení kůže
– Vhodné pro všechny typy pleti
– Vhodné pro tenkou kůži
– Minimální nepohodlí po ošetření
– Levnější oproti laserovým ošetřením
– Bezbolestné
– Bez vedlejších účinků kromě zarudnutí kůže, které zmizí do 24 hodin

 

0570079001320185987


Jak to funguje?

– Ošetření kůže pomocí titanového dermo válečku spočívá ve vytvoření tisíců miniaturních bodnutí do cílové kožní tkáně.
– Každé bodnutí nastartuje přirozený proces hojení vyskytující se u porušené kůže a vede k tvorbě nového kolagenu v horní dermální vrstvě kůže.
– Jedno bodnutí jehličkou by nemělo být podnětem k výraznější tvorbě kolagenu, ale hromadný tisícový počet bodání vytváří kolagenové vrstvy v rozsahu obdobném při laserové terapii.
– Po několika sezeních a mnoho opakovaného propichování kůže se nastartuje produkce nového kolagenu a postupně jsou hluboké vrásky vyplněny a jizvy vyhlazeny.

Doporučení: 3 x až 4x po 2 - 3 týdnech.