VÍTEJTE V TOP BEAUTY STUDIU
Pokud hledáte kvalitní a profesionální kosmetické služby, tak jste tady správně. Naším cílem je vaše maximální spokojenost spojená s nadstandardním servisem. Rádi vás uvítáme v našem estetickém centru!

Diamantová mikrodermabraze

Diamantová vakuová mikrodermabraze je vhodná pro všechny, kdo touží po lepší pokožce a chtějí si udržet mladistvý a zdravý vzhled pleti.
Diamantová vakuová mikrodermabraze je zařízení na omlazení a zjemnění vaší pleti. Pomocí speciálních hlavic, opatřených diamantovou drtí různé hrubosti, vám odstraníme odumřelé a staré vrstvičky kůže na obličeji, dekoltu, rukou, nebo zádech. Během tohoto ošetření se pokožka prokrvuje a omlazuje, dochází také k lepšímu proudění lymfy a regeneraci. V podstatě jde o mechanický peeling, který vám vyčistí a omladí pleť.

Ošetření nemá žádné vedlejší účinky a proto je vhodné pro všechny typy pleti v každém věku (výjimkou jsou rozšířené žilky na obličeji). Mikrodermabraze je základem estetické dermatologie a přináší vždy skvělé výsledky. Nejlépe je absolvovat čtyři až šest sezení dle stavu a stáří vaší pleti s intervalem 7 - 10 dnů. Dosažené výsledky jsou trvanlivé, je možné je dále udržovat.

Celková doba ošetření  obličeje a krku  včetně séra proti vráskám,  zklidňující a regenerační masky a krému, který pomáhá regeneraci pokožky trvá zhruba 60 minut.

U některých klientů s citlivou pletí může dojít k dočasnému začervenání pokožky!

 

Doporučeno na:
•    Omlazení pleti
•    Vyčištění  a stažení pórů
•    Zjemnění reliéfu pleti
•    Odstranění jizviček po akné
•    Snížení pigmantace

0211336001299239794
Cena za ošetření:

Obličej                       990,- Kč

Obličeje a krku         1190,- Kč

Dekolt                       990,- Kč

Obličej, krk, dekolt   1390,- Kč

Hřbety rukou             500,- Kč