VÍTEJTE V TOP BEAUTY STUDIU
Pokud hledáte kvalitní a profesionální kosmetické služby, tak jste tady správně. Naším cílem je vaše maximální spokojenost spojená s nadstandardním servisem. Rádi vás uvítáme v našem estetickém centru!

 

metabolic balance®unikátní stravovací program pro trvalé řešení problémů s hmotností, omlazení organismu, podporu zdraví a zdravého životního stylu.

 

metabolic balance® – individuální cesta ke zdravému hubnutí. Upravuje metabolismus, obnovuje energii a zlepšuje zdravotní stav.

 

metabolic balance® – komplexní systém stravování pro úpravu metabolismu a vhodnou redukci hmotnosti bez běžných vedlejších účinků mnohých diet, jako je hladovění, ztráta svaloviny a jo-jo efekt.

 

metabolic balance® je jeden z nejlepších a nejúčinnějších programů na úpravu látkové výměny a tělesné hmotnosti. Podporuje zdraví, řeší problémy s tělesnou hmotností a posiluje vitalitu.

 

Základem je individuální seznam potravin a jídelní plán, který je vyhotoven na základě Vašich aktuálních laboratorních výsledků a údajů o zdravotním stavu. Jídelní plán je určen jen Vám, bez použití výživových doplňků nebo léků, není vázán počítáním kJ nebo bílkovin, sacharidů či tuků.

 

metabolic balance® program je rozdělen do 4 fází:

Po úvodním pohovoru v rámci krátké přípravné fáze sestavíme na základě Vašich laboratorních výsledků a osobních údajů Váš individuální plán. Současně připravujete své tělo šetrnou cestou na změnu, která zavedením nového jídelníčku nastane.

 

V průběhu přísné přechodové fáze, která trvá nejméně dva týdny, se Vaše tělo přizpůsobuje novému, zdravému způsobu výživy. Rozvinete schopnost uvědomovat si stávající změny hmotnosti i celkového zdravotního stavu a rozpoložení.

 

V následné odlehčené přechodové fázi budete opatrně zkoušet nové potraviny, které byly doposud z Vašeho jídelníčku vyloučeny. Najdete tak pro Vás optimální způsob stravování a současně sledujete, jak se tyto změny odráží na Vaší hmotnosti a Vašem celkovém stavu.

 

Udržovací fáze není časově ohraničená a začíná ve chvíli, kdy jste vy sami spokojeni s dosaženou hmotností a s tím, jak se cítíte. Dodržování zažitých pravidel a nově získaných stravovacích zásad, uvědomělý výběr potravin a začlenění pohybu do života zajistí dlouhodobý, nikoli pouze přechodný úspěch.

 

Co není metabolic balance®:

  • žádné potravinové doplňky

  • žádné koktejly, proteinové prášky

  • žádné krevní skupiny

  • žádná dělená strava

  • žádné počítání kJ

     

Ceny:

 

balíček 1 – 9.500,- Kč
cena za vypracování individuálního jídelního plánu, 3 - 5 konzultačních schůzek, 10 x 30 min. vibrační plošina dream healther, nebo 10 x  lymfodrenáž - břicho, nohy, recepty.
 
balíček 2 – 9.000,- Kč
cena za vypracování individuálního jídelního plánu, 3 - 5 konzultačních schůzek

Cena za laboratorní vyšetření krve není zahrnuta v ceníku.

 

Jsme certifikovaným poradcem firmy metabolic balance®